Firma z wieloletnim doświadczeniem

Kuchnia to z pewnością jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. To właśnie tam spędzamy czas z rodziną podczas wspólnych posiłków, tam też zapraszamy często znajomych, którzy wpadli do nas z wizytą. Wszystko to sprawia, że wyposażenie kuchni jest niezwykle istotne i powinno spełniać wiele wymogów: musi być funkcjonalne, trwałe, a przy tym stylowe. Wybierając meble kuchenne warto zaufać jedynie firmie takiej jak nasza, a więc posiadającej lata bezcennego doświadczenia, dzięki któremu tworzymy jedynie starannie wykonane i piękne meble kuchenne. Nasza firma powstała w 1994 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija. Z każdym rokiem produkowane przez nas meble są coraz lepsze, o czym świadczyć może szereg zadowolonych klientów, którzy stale do nas powracają i polecają nas swoim znajomym. Nasze salony meblowe znajdziecie Państwo w miastach: Nysa i Częstochowa.

Klasyczne i nowoczesne meble kuchenne

Dzięki długoletniej działalności na rynku, nasza firma doskonale zna potrzeby klientów. To sprawia, że w swojej ofercie posiadamy zarówno klasyczne meble kuchenne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu i pozostaną stylowe nawet pomimo upływu lat, jak i nowoczesne komplety. Osoby uwielbiające innowacyjne i niepowtarzalne meble, z pewnością znajdą pośród oferowanych przez nas blatów, wiszących szafek i wielu innych elementów wystroju, coś wyjątkowego.

Meble kuchenne dostosowane do Twoich potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że meble kuchenne muszą być dopasowane nie tylko do Państwa upodobań, ale także do rozmiaru i kształtu pomieszczenia przeznaczonego na kuchnię. Biorąc to pod uwagę, posiadamy możliwość zaprojektowania mebli kuchennych, zgodnie z określonymi wytycznymi. W ten sposób wspólnie stworzymy elegancki i pasujący do danego pomieszczenia wystrój, z którego będą Państwo dumni!

Nasze meble wyposażamy również w sprzęt AGD

Dobranie odpowiedniego sprzętu AGD do mebli kuchennych może okazać się nieraz bardzo trudnym zadaniem. Nasza firma rozwiąże ten problem za Państwa! Znajdziecie bowiem u nas komplety z wbudowanym najwyższej klasy i jakości AGD. Dzięki temu w łatwy i dość szybki sposób za jednym zamachem urządzicie całą kuchnię!